Jídla z mořských plodů
Jídla z mořských plodů

Jídla z mořských plodů jsou neobvyklá, ale zdravá

Mořské plody jsou oblíbenou stravou mnoha lidí, kteří je kdy ochutnali. Je to něco nového, neobvyklého a zdravého. Na mořské plody většinou narazíme na dovolené, kdy toužíme ochutnat něco nového a zajímavého. Někomu tyto mořské potvůrky zachutnají, jiní je zase nechtějí ani vidět. Na pokrmy z mořských plodů můžeme narazit i v České republice v různých restauracích. Vždy kvůli tomu tedy nemusíme jezdit za hranice státu.

Mezi mořské plody patří například ryby, které nejsou až tak neobvyklé. Ale takové chobotnice či krevety se pro nás na dovolené stávají novinkou. Při přípravě mořských plodů je důležité je dobře připravit a zvolit správný postup, aby nehrozilo žádné nebezpečí. Mořské plody jsou plné prospěšných látek, jako jsou omega kyseliny, a proto se doporučuje jejich konzumace, avšak ve správné míře. Jídla z mořských plodů jsou vysoce zdravá a bohatá na různé vitamíny.

Při příchodu Vás kuchař seznámí s průběhem celého zážitku a budete se moci pustit do vaření. Budete-li si chtít jídlo uvařit zcela sami, kuchař Vám bude pouze radit. V opačném případě Můžete kuchaři pomáhat a dívat se, jak se jídlo připravuje. Na závěr se odměníte samotnou ochutnávkou jídla, které jste uvařili.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pro dospělé
100%
pro seniory
82%
pro ženy
100%
pro muže
100%
zkušenosti
58%
relaxace
65%
dovednosti
77%
rozhled
81%
štěstí
41%
nadšení
84%
náročné fyzicky
54%
časově náročné
60%
zručnost
83%

Klaudi
pro seniory 100%
pro ženy 100%
pro muže 100%
zkušenosti 50%
pro dospělé 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.